Rüyada duvardan kirli su akması

Rüyada duvardan kirli su akması yaşanan zor günlerin biteceğine, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvardan kirli su akması gördüyseniz:

  • Çok önemli görüşmelerden, önemli insanlarla birarada olmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada duvardan kirli su akması uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına tabir olunur.

Rüyada dar duvardan geçmek bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına tabir olunur.

Rüyada duvardan su akması alim ve bilge insan olacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine işarettir.

Rüyada dik duvardan inmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, hasretin biteceğine delalettir.

Rüyada duvardan su damlaması kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada duvardan geçebilmek şifa bulacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına işarettir.

Rüyada duvardan aşmak maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına işaret eder.

Rüyada taş duvardan ev görmek kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Senem bulut

Rüyamda evimde teyzem annem ben eşim çocuklarım ve görümcem bizde kahvaltı yapıyoruz ama eşim benim ailemi normalde istemez gelmelerini rüyamda da bizde oldukları için rahat olduğunu belli ediyor benimde görümcemle aram iyi değil sonra yer sofrasında oturup kahvaltı yaparken koltuğun köşelerinde su geldiğini ve halının kenarlarında da su gelip birikiyor bende kalkıp sildim suyun nereden geldiğini bulmaya çalışırken duvarın alt dibinden gri suyu geliyor ve boyu patlamış gibi su çıkıyor