Rüyada ebabil kuşu görmek

Rüyada ebabil kuşu görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ebabil kuşu gördüyseniz:

  • Enerji tüketici fiziksel aktiviteler mesela değişik sporlar yapmak, koşmak, bisiklete binmek için iyi bir zamandır.

Rüyada ebabil kuşu görmek çok güzel günler göreceğine, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına tabir olunur.

Rüyada ebabil kuşu sevmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayıflanacağına delalet eder.

Rüyada beyaz ebabil kuşu görmek iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine rivayet eder.

Rüyada evinde ebabil kuşu görmek sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, kötü kişilerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde ebabil kuşu görmek eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına işaret eder.

Rüyada ebabil kuşu sürüsü görmek çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada ebabil kuşu görmek ihya sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada siyah ebabil kuşu görmek maddi gücünün azalacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Poladdemirli@gmail.com

Selam ben ruya da mezarlikdaydim ve Ebabil kuslarinin ucdugunu gordum, onlarin arkasinda ucmakda olan 1 kus ördeye dönuserek yere indi, siyah koyun oldu, daha sonrada canavara dönusdu. Biliyorum cok garip bir ruya ancaq rica ediyorum bu ruyamin yorumunu yazarmisiniz, simdiden tesekkurler