Rüyada el parmağının kırılması

Rüyada el parmağının kırılması yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, maddi gücünü yitireceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine delalet eder.

Rüyada el parmağının kırılması gördüyseniz:

  • Belli aksilikler ya da ertelemeler amaçlarınıza ulaşmanızı zorlaştırabilir.

Rüyada parmağının kesilmesi elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada el baş parmağının kanaması işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada baş parmağının kopması hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına işarettir.

Rüyada parmağının dikilmesi sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına inanılır.

Rüyada parmağının ısırılması büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına delalettir.

Rüyada parmağının yaralanması uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine işarettir.

Rüyada el parmağının kırılması çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baş parmağının kesildiğini görmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments