Rüyada eşinin siyah gömlek giydiğini görmek

Rüyada eşinin siyah gömlek giydiğini görmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin siyah gömlek giydiğini gördüyseniz:

  • Dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada eşinin siyah gömlek giydiğini görmek inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, iş projelerinin gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin yeşil gömlek giydiğini görmek büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin kırmızı gömlek giydiğini görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşinin beyaz gömlek giydiğini görmek sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada eşinin gömlek giydiğini görmek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine inanılır.

Rüyada birinin siyah gömlek giydiğini görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada eşinin beyaz gömlek giydiğini görmek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına inanılır.

Rüyada eşinin mavi gömlek giydiğini görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.