Rüyada eşinin subay olduğunu görmek

Rüyada eşinin subay olduğunu görmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, külfetinin ve yükünün artacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin subay olduğunu gördüyseniz:

  • Sosyalleşerek gelecekte sizin için faydalı kişilerle tanışabilir veya faydalı olabilecek bilgiler toplayabilirsiniz.

Rüyada eşinin subay olduğunu görmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına tabir olunur.

Rüyada subay olduğunu projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına delalettir.

Rüyada kadın subay olduğunu görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun subay olduğunu görmek bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kardeşinin subay olduğunu görmek özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada subay olduğunu görmek tamamen içine kapanacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının subay olduğunu görmek çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sivil subay görmek çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.