Rüyada eski kocam evleniyordu

Rüyada eski kocam evleniyordu kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski kocam evleniyordu gördüyseniz:

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.

Rüyada eski kocam evleniyordu yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, çok iyi işler ortaya konacağına inanılır.

Rüyada eski kocam bana para verdi çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada eski kocam bana sarıldı yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine rivayet eder.

Rüyada eski kocam beni öptü sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına alamet eder.

Rüyada kocam evleniyordu rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocam aldattı sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocam uyuyor zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocam kustu hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments