Rüyada eski komşunun evini süpürmek

Rüyada eski komşunun evini süpürmek rahatın yerine geleceğine, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına tabir olunur.

Rüyada eski komşunun evini süpürmek gördüyseniz:

  • Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada eski komşunun evini süpürmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski komşunun evini almak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine yorulur.

Rüyada komşunun eski evini görmek elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, çok kötü günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada eski komşunun evini dağınık görmek gelişim içine gireceğine, yıpranacağına, strese gireceğine alamet eder.

Rüyada eski komşunun evini görmek iyi şartlara kavuşacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evini boş görmek kendisine kızacağına, konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada komşunun evini silmek bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada komşunun evini karıştırmak gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.