Rüyada eski sevgiliden hediye gelmesi

Rüyada eski sevgiliden hediye gelmesi erken evlilik yapacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, rakiplerinin üzüleceğine, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliden hediye gelmesi gördüyseniz:

  • Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.

Rüyada eski sevgiliden hediye gelmesi sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden telefon hediye almak yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden küpe hediye almak hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, terfi alamayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliden altın hediye almak işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden hediye zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliden yüzük hediye almak hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliden hediye kolye almak iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliden ayakkabı hediye almak üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.