Rüyada eski sevgilinin ayağında yara görmek

Rüyada eski sevgilinin ayağında yara görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, kederleneceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin ayağında yara gördüyseniz:

  • Çok fazla konuşmak veya bilgi paylaşmak doğru olmayabilir.

Rüyada eski sevgilinin ayağında yara görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, kendi işine kavuşacağına işarettir.

Rüyada sol ayağında yara görmek söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına delalet eder.

Rüyada ayağında yara görmek iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına yorulur.

Rüyada ayağında büyük yara görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, sorunlarının sürekli artacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun ayağında yara görmek onurlu bir hayat süreceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada başkasının ayağında yara görmek tebrik edileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine yorulur.

Rüyada babamın ayağında yara görmek can derdine düşeceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada birinin ayağında yara görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, yeni işler alacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda sevgilimin sağ ayağında 3 tane kurşun. Yarası gördüm elledim yarayı yara. Kapandı