Rüyada eski sevgilinin gömleğini giymek

Rüyada eski sevgilinin gömleğini giymek çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin gömleğini giymek gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada eski sevgilinin gömleğini giymek zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin gömleğini görmek maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, ondan faydalanacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin gömleğini koklamak çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin gömleğini ütülemek çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin gömleğini giymek eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, bahtın açılacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin gömleğini görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin gömleğini ütülemek yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle arkadaş olmak yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments