Rüyada eski sevgiliyle tartışmak

Rüyada eski sevgiliyle tartışmak arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, üzüntü duyacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle tartışmak gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda bulunan veya evinizle ilgili problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada evlenmek eski sevgiliyle allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle oynamak askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle flörtleşmek işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle küsmek herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, mutluluk dolu haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle el ele koşmak çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada nişanlanmak eski sevgiliyle kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle top oynamak uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle su içmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.