Rüyada evinin badanasının dökülmesi

Rüyada evinin badanasının dökülmesi sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, önünün kapanacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada evinin badanasının dökülmesi gördüyseniz:

  • Ufukta aşk ya da sevgi dolu ilişkiler var.

Rüyada evinin badanasının dökülmesi daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına tabir olunur.

Rüyada evin badanasının dökülmesi çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine delalet eder.

Rüyada duvar badanasının döküldüğünü görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada evinin çökmesi uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, yeni mallara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evinin damlaması üzüntülerin sevince dönüşeceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evinin satılması bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına yorulur.

Rüyada evinin tavanının sevdiği kişilerin mutlu olacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada evinin yıkılması rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments