Rüyada evinin tavanından su damlaması

Rüyada evinin tavanından su damlaması bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, ticaret ehli kişi olacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına delalet eder.

Rüyada evinin tavanından su damlaması gördüyseniz:

  • Engeller veya bekleme zorunluluğu sıkıcı olabilir.

Rüyada evinin tavanından su damlaması kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına delalet eder.

Rüyada evinin tavanından yağmur suyu akması ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının evinin tavanından su aktığını görmek kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, yeni işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada evinin tavanından su akması işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada evinin tavanından su aktığını görmek söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev tavanından su akması her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada evin tavanından su damlaması doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, rüya sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada evin tavanından su sızması iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.