Rüyada evli bir erkeğin seni öpmesi

Rüyada evli bir erkeğin seni öpmesi içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, desteksiz kalacağına, hileye, fesada bulaşacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada evli bir erkeğin seni öpmesi gördüyseniz:

  • Tartışmaya istekli kişilerden uzak durun.

Rüyada evli bir erkeğin seni öpmesi kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada evli bir erkeğin seni seviyorum demesi hayallerinin söneceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına delalet eder.

Rüyada evli birinin seni istemesi rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına işarettir.

Rüyada birinin seni evli görmesi zor bir durumun üstesinden gelineceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine inanılır.

Rüyada evli erkeğin boşanması hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına, kendisini allah yoluna adayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli bir erkeğin nişanlanması rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına işaret eder.

Rüyada evli erkeğin sevgilisini görmesi daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına işaret eder.

Rüyada evli bir erkeğin gelinlik giymesi sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments