Rüyada felç geçiren birini görmek

Rüyada felç geçiren birini görmek getirisinden daha fazla olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada felç geçiren birini gördüyseniz:

  • Riskli görünen yeni fikirlerin olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada felç geçiren birini görmek yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına delalettir.

Rüyada yüz felç geçiren birini görmek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada felç geçiren görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaza geçiren birini görmek elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sara nöbeti geçiren birini görmek yaşanan zor günlerin biteceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada sara krizi geçiren birini görmek iyi, hayırlı bir evlat olacağına, hedeflerini tutturamayacağına inanılır.

Rüyada kalp krizi geçiren birini kurtarmak hayırlı ve güzel günler göreceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada epilepsi nöbeti geçiren birini görmek her geçen gün başarılarının artacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.