Rüyada fotoğrafta görünmemek

Rüyada fotoğrafta görünmemek rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, huzur ve saadet bulacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, büyük adımlar atacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına yorulur.

Rüyada fotoğrafta görünmemek gördüyseniz:

  • Dış desteğe gerek duymayacağınız iş veya alanlarda ilerlemeyi tercih etmelisiniz.

Rüyada fotoğrafta kar görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, kem gözlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fotoğrafta görünmemek maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine alamet eder.

Rüyada fotoğrafta cin görmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi fotoğrafta görmek iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına inanılır.

Rüyada fotoğrafta kendisini görmek sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini fotoğrafta görmek işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi fotoğrafta görmek rahatının her zaman yerinde olacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini fotoğrafta görmek elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.