Rüyada gecekondu

Rüyada gecekondu maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına alamet eder.

Rüyada gecekondu gördüyseniz:

  • Yapılması gereken işleriniz var.

Rüyada gecekondu söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine rivayet eder.

Rüyada boş gecekondu görmek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gecekondu yıkılması kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada gecekondu görmek kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine rivayet eder.

Rüyada eski gecekondu görmek çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada gecekondu ev satın almak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski bir gecekondu görmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada gecekondu almak hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments