Rüyada gelin olmayı görmek

Rüyada gelin olmayı görmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, fakirlikten kurtulmaya, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına delalet eder.

Rüyada gelin olmayı gördüyseniz:

  • Bazı konularda size güç gösteren veya baskı kurmaya çalışan kişilerle gerçeklerden ayrılmayarak başa çıkabilirsiniz.

Rüyada gelin olmayı görmek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine delalet eder.

Rüyada kel olmayı görmek çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada tıraş olmayı unutmak aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, zenginliğe alamet etmektedir.

Rüyada kürtaj olmayı görmek bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ameliyat olmayı görmek gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, eşlerin boşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olmayı istemek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine işarettir.

Rüyada sünnet olmayı görmek hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada polis olmayı görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments