Rüyada geliniyle evlenmek

Rüyada geliniyle evlenmek düşünceli ve dalgın olacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, güç ve para kaybedeceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine rivayet eder.

Rüyada geliniyle evlenmek gördüyseniz:

  • Kayıplar veya imajınızı olumsuz etkileyebilecek olaylar söz konusu olabilir.

Rüyada geliniyle evlenmek başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına işarettir.

Rüyada eski geliniyle kavga etmek rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada geliniyle kavga etmek silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine işarettir.

Rüyada geliniyle konusmak söz, yetki ve imza sahibi olacağına, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına yorulmaktadır.

Rüyada geliniyle tartışmak çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına alamet eder.

Rüyada kaynananın geliniyle kavga etmesi yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.