Rüyada gerçekten hissetmek

Rüyada gerçekten hissetmek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, geri planda kalacağına inanılır.

Rüyada gerçekten hissetmek gördüyseniz:

  • Güç göstermek yerine, tartışma ortamlarında zarafetinizi kullanarak kazanan taraf olabilirsiniz.

Rüyada gerçekten ağlamak rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada gerçekten hissetmek kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada ağlayıp gerçekten ağlamak üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine yorulur.

Rüyada gerçekten öpüştüğünü hissetmek başka kimselere de yardım edeceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine inanılır.

Rüyada gerçekten öldüğünü hissetmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına rivayet eder.

Rüyada ölen gerçekten ölür mü sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, zafer elde edileceğine işaret eder.

Rüyada gerçekten sarıldığını hissetmek hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gerçekten aşık olmak büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments