Rüyada göbekten kan akması

Rüyada göbekten kan akması amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada göbekten kan akması gördüyseniz:

  • Risk almamalısınız.

Rüyada göbekten arı sokması kötü günler yaşanacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Rüyada göbekten su gelmesi allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine delalettir.

Rüyada göbekten kan akması elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine delalettir.

Rüyada göbekten yaralanmak karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine delalet eder.

Rüyada göbekten öpülmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada göbekten bir şey çıkması yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına delalet eder.

Rüyada göbekten iğne vurulmak kulluk derecesinin artmasına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada göbekten karınca çıkması zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, kendi işini kuracağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments