Rüyada gökten elbise düşmesi

Rüyada gökten elbise düşmesi dolayısıyla geleceğine değer katacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, makam ve söz sahibi olacağına, iyi halini yitireceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada gökten elbise düşmesi gördüyseniz:

  • Bazı hayallerin gerçek olabilmesi için, o yolda bazı adımlar atılması gerekebilir.

Rüyada gökten elbise düşmesi aile bireyleri ile tartışacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökten taş işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökten lav yağması herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada gökten yağması sevgi dolu haberler alınacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gökten taş yağması gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına inanılır.

Rüyada gökten su akması artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada gökten buz düşmesi büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada gökten at düşmesi büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments