Rüyada gökyüzünde kıyamet görmek

Rüyada gökyüzünde kıyamet görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya alamet eder.

Rüyada gökyüzünde kıyamet gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı, işinizi veya finansal başlıkları ilgilendiren konularda çok fazla şey yapabilecek konumdasınız.

Rüyada gökyüzünde kıyamet görmek herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada kıyamet çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine işarettir.

Rüyada kıyamet olması kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına delalet eder.

Rüyada suyla kıyamet çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına işaret eder.

Rüyada kıyamet in kopması işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine inanılır.

Rüyada kıyamet beklemek büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, muradın yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kıyamet görmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada kıyamet alametlerini büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.