Rüyada gökyüzünde turna görmek

Rüyada gökyüzünde turna görmek eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, hep yerinde sayacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde turna gördüyseniz:

  • Fark yaratarak imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Rüyada gökyüzünde turna görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada turna yakalamak bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turna balık görmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada uçan turna görmek işlerin büyük kazanç getireceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına delalet eder.

Rüyada turna balığı tutmak çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına tabir olunur.

Rüyada büyük turna balığı büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada turna kuşu avlamak huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turna avlamak herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments