Rüyada görülen kabuslar

Rüyada görülen kabuslar artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, herkesi doğru yola çağıracağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına yorulur.

Rüyada görülen kabuslar gördüyseniz:

  • Sonradan çok pişman olabileceğiniz bazı kararlar almanız olasıdır.

Rüyada görülen nur girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görülen kar iyi anlaşacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada görülen bal kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada görülen maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına işaret eder.

Rüyada görülen diş rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, hayalindeki işi gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görülen ev mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada görülen at ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada görülen nar eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.