Rüyada gözden su akması

Rüyada gözden su akması mutlu olacağına, hafifleyeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına rivayet eder.

Rüyada gözden su akması gördüyseniz:

  • Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor.

Rüyada gözden düşmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözden arı sokması moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, tüm dileklerin tutacağına delalet eder.

Rüyada gözden vurulmak güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine delalettir.

Rüyada gözden öpülmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada gözden su akması can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine delalettir.

Rüyada gözden sümük gelmesi hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözden çapak temizlemek çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine yorulur.

Rüyada gözden kıl kurdu çıkması aksiliklerin baş göstereceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments