Rüyada gri pardesü giymek

Rüyada gri pardesü giymek herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına rivayet eder.

Rüyada gri pardesü giymek gördüyseniz:

  • Siz iyi bir arkadaşsınız.

Rüyada kahverengi pardesü kısmetin bollaşacağına, hem dua alacağına yorulmaktadır.

Rüyada pardesü giymek kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına işarettir.

Rüyada mor pardesü görmek mutlu ve hafif hissedeceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına yorulmaktadır.

Rüyada pardesü yanması hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada pardesü değiştirmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine delalet eder.

Rüyada gri pardesü giymek maddi olarak zarar edeceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada kot pardesü görmek kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, oğlu evli ise boşanacağına rivayet eder.

Rüyada pardesü kaybolması ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments