Rüyada güzel yabancı kadın görmek

Rüyada güzel yabancı kadın görmek çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, tövbelerin kabul olacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına alamet etmektedir.

Rüyada güzel yabancı kadın gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde belli bir hareketlenme olması olasıdır.

Rüyada güzel yabancı kadın görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı güzel kadın görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada üç yabancı kadın görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yabancı uyruklu kadın görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine delalet eder.

Rüyada evinde yabancı kadın görmek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yabancı uyruklu bir kadın görmek o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı kadın görmek diyanet hayata karşı isteksizleşeceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine alamet eder.

Rüyada evde iki yabancı kadın görmek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kazançların artacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.