Rüyada hamile olduğunu görmek ama istememek

Rüyada hamile olduğunu görmek ama istememek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, yaşama dört elle sarılacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, böyle işlere kalkışacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ama istememek gördüyseniz:

  • Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, ekmek ve dünya malı alacağına rivayet eder.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görüp kanaması olduğunu görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında öldüğünü görmek kötü haberler alacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin erkek olduğunu görmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli olduğunu ve hamile olduğunu görmek imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu ve mutlu olduğunu görmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments