Rüyada hasta babasını sırtında taşımak

Rüyada hasta babasını sırtında taşımak yaşanan zor günlerin biteceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta babasını sırtında taşımak gördüyseniz:

  • Bazı dostlarınıza elindeki imkanları göstermek için hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Rüyada hasta babasını sırtında taşımak işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, yanlış kişilere denk geleceğine inanılır.

Rüyada babasını sırtında taşımak hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen babasını sırtında taşımak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada hasta annesini sırtında taşımak yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada ölü babasını hasta görmek işinin ehli durumuna geleceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birini sırtında taşımak islami işten eve bir hayat yaşayacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada kayın babasını hasta görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi babasını hasta görmek engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin

Ölmüş babam benim elimden öpmek istedi fakat ben izin vermiyerek boynuna sarıldım seni çok özledim dedim