Rüyada havadan füze atıldığını görmek

Rüyada havadan füze atıldığını görmek maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, kasasının ağırlaşacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına yorulur.

Rüyada havadan füze atıldığını gördüyseniz:

  • Sevgilinizle görüşmek üzere program yapıp, kendinizi hazırlamamalısınız.

Rüyada havadan füze atıldığını görmek eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, böylelikle yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ülkeye füze atıldığını görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, yeni bir eve taşınılacağına inanılır.

Rüyada nükleer füze atıldığını görmek bolluğun ve bereketin artacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada havadan bomba atıldığını görmek atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine tabir olunur.

Rüyada füze almak zorlukların artacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada füze yapmak ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada füze ile uçmak eşlerin muhabbetinin artacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada eve füze atılması büyük başarılar elde edeceğine, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.