Rüyada hortum sel görmek

Rüyada hortum sel görmek kafasını toparlayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, artık rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada hortum sel gördüyseniz:

  • Genelde aceleci olmamalısınız.

Rüyada hortum ve su hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, gam ve kasavetin de uçup gideceğine delalet eder.

Rüyada mor hortum görmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine işarettir.

Rüyada hortum felaketi açların doyacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada denizde hortum büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada hortum sulama şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına delalet eder.

Rüyada hortum sel görmek işlerin rayından çıkacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hortum istemek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı hortum kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, büyük bir yükten kurtulacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments