Rüyada içki içtikten sonra kusmak

Rüyada içki içtikten sonra kusmak çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, evleneceğinize, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada içki içtikten sonra kusmak gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım etmeniz durumunda bazı geri dönüşler alabilirsiniz.

Rüyada içki içtikten sonra kusmak hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada içki içtikten sonra namaz kılmak yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine yorulur.

Rüyada içki içtikten sonra pişman olmak kısmetsizlik yaşayacağına, de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına inanılır.

Rüyada içki içmek sonra kusmak çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada içki şişesinden içki içmek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içmesi işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada öldükten sonra büyük miktarda para kazanacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına delalettir.

Rüyada bir ay sonra öleceğini görmek alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, işlerinden feragat edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments