Rüyada idrar

Rüyada idrar onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, anlaşmalardan cayılacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, zor zamanlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada idrar gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenize yardımı dokunacak aktivitelere vakit harcamalısınız.

Rüyada idrar yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada idrar diyanet götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada bol idrar yapmak üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, duaların boşa gideceğine delalet eder.

Rüyada bol bol idrar yapmak hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ele idrar değmesi ruhen ve bedenen yenileneceğine, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine inanılır.

Rüyada idrar kokması üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada görülen idrar kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada idrar tatmak işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments