Rüyada il başkanı görmek

Rüyada il başkanı görmek olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, sevdiği birini kırmaya, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada il başkanı gördüyseniz:

  • Erkekseniz maddi açıdan şanslısınız veya bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada daire başkanı hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkanı görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine rivayet eder.

Rüyada il başkanı görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, elin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurum başkanı kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine inanılır.

Rüyada abd başkanı ile görüşmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet başkanı eşi görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve belediye başkanı gelmesi gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kooperatif başkanı görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.