Rüyada ince burun

Rüyada ince burun hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile allah’ın yardım edeceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, çok yükseleceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ince burun gördüyseniz:

  • Duygusal konuları bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada ince ince kar yağdığını görmek sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına işaret eder.

Rüyada ince ince yağmur yağması bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada ince ince yılan görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına alamet eder.

Rüyada ince kaş zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada ince kum zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına yorulur.

Rüyada ince kar görmek zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ince bilek bereketli yağmurlara, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ince bit görmek yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments