Rüyada burnunun değiştiğini görmek

Rüyada burnunun değiştiğini görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada burnunun değiştiğini gördüyseniz:

  • Yeni aşklar da söz konusu olabilir.

Rüyada burnunun değiştiğini görmek maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada birinin burnunun değiştiğini görmek hayatını yoluna koymaya, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına alamet eder.

Rüyada burnunun acıması mutluluktan bolca nasipleneceğine, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada burnunun şişmesi deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine delalet eder.

Rüyada burnunun karıştırmak sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada burnunun olmaması sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada burnunun kızarması arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada bir bebeğin burnunun kanaması kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, mutlu günlerin yakında olduğuna alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.