Rüyada isteme gününü görmek

Rüyada isteme gününü görmek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada isteme gününü gördüyseniz:

  • Siz sadace girişiminizi gerçekleştirdiniz.

Rüyada isteme gününü görmek evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine delalettir.

Rüyada isteme olması ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada isteme çikolatası görmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada isteme kahvesi görmek toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına işaret eder.

Rüyada isteme merasimini görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada erkek isteme bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada isteme gelinmesi karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, bol kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada isteme ne demek iyi halini yitireceğine, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments