Rüyada jungkook görmek

Rüyada jungkook görmek sıkıntılarının zamanla geçeceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, işlerinin kapanacağına rivayet eder.

Rüyada jungkook gördüyseniz:

  • Bonkör kişiliğiniz takdir edilmenizi sağlarken, bazı kişiler durumu kıskanabilir.

Rüyada jungkook görmek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, zafer elde edileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
43 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Ben rüyamda Jungkooku gördüm ama çok yakindik ve tam olarak nerde oldugumuzu hatırlamıyorum ama bedenlerimiz çok yakındı birbirine, çok güzel sanki aşıkmış gibi bakıyordu benimde çok hoşuma gidiyordu, galiba üni sinifiydi ama neden orda olduğumuzu hatırlamıyorum. Sonra arkadaşlarım geldi bn arka sıraya geçtim ve arkasına dönüp hala bana aynı şekilde bakıyordu. (Kimse linclemesin lütfen öyle tatlı bakiyodj Allah’ım çok şirindi ya )

Ayça

Rüyamda jungkook evinde konser veriyordu ben annem ve kardeşim uçakla jungkookun konserine gittim ve evinde sakrı söylüyordu çok mutlu olmuştum

Jungkook'a aşık olan birii

Rüyamda Jungkook’un konserine gidiyordum ve beni parmakla gösteriyordu bende şaşırdım benim neyim var dedim üstüme bakınca üstümde Jungkook tişörtü falan vardı… Neyse çok iyiydi bian gerçek zannettim uyandım, mutsuz son..

ARMYBTS

Ben de rüyamda junkook u gördüm ama bts in diğer üyeleri de vardı blackpink de vardı hatta junkook la çok samimiydik ve biasım junkook benim de