Rüyada kabarmış deniz

Rüyada kabarmış deniz sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, emellere ulaşılacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine delalet eder.

Rüyada kabarmış deniz gördüyseniz:

  • Uğraştığınız oranda karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada çok kabarmış kek görmek kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada kabarmış deniz böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada kabarmış su görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabarmış kek görmek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, tatsızlık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabarmış ekmek görmek rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına işarettir.

Rüyada fırında kabarmış kek görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına inanılır.

Rüyada çok kabarmış kek yapmak düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine delalet eder.

Rüyada kabarmış kek yapmak mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, mevki kaybına uğrayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.