Rüyada kabede olmak

Rüyada kabede olmak kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına işarettir.

Rüyada kabede olmak gördüyseniz:

  • Biraz yavaşlamanızda fayda var.

Rüyada kabede kar görmek asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına inanılır.

Rüyada kabede uyumak kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, çok büyük adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada kabede evlenmek epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına tabir olunur.

Rüyada kabede at görmek istediği oranda da eğleneceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına yorulur.

Rüyada kabede bayılmak mutsuz olacağına, üzüleceğine, her istediğini elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kabede iftar acı tecrübeler edineceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kabede put görmek koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, namının yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabede ağlamak hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments