Rüyada kabenin örtüsünü görmek

Rüyada kabenin örtüsünü görmek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, güzel günler için çalışılacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine delalet eder.

Rüyada kabenin örtüsünü gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, işle ilgili yöntemleri veya iş arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada kabenin örtüsünü görmek kısmet bolluğu yaşanacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabenin örtüsünü almak ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada kabenin örtüsünü tutmak istediği makama geleceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada kabenin örtüsünü kaldırmak geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kabenin örtüsünü yeşil görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına rivayet eder.

Rüyada kabenin örtüsünü beyaz görmek gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına rivayet eder.

Rüyada kabenin örtüsünü yıkamak sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabenin örtüsünü koklamak yeni bir iş kapısı bulunacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments