Rüyada kabirlere selam vermek

Rüyada kabirlere selam vermek sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, hayır dualarına nail olacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kabirlere selam vermek gördüyseniz:

  • Dekoratif değişiklikler yapabilir veya taşınabilirsiniz.

Rüyada kabirlere selam vermek iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada selam vermek selam almak uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, bunu da herkese ilan edeceğine delalet eder.

Rüyada selam verip selam almak böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada selam getirmek yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada selam ihya çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada selam vermemek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine alamet eder.

Rüyada evliyaya selam vermek karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine işarettir.

Rüyada kabristana selam vermek sakınılan bir şeye nazar değeceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments