Rüyada kadın göğsu görmek

Rüyada kadın göğsu görmek bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, dertlerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada kadın göğsu gördüyseniz:

  • Aşk başınıza tatlı belalar açabilir.

Rüyada kadın göğsü tutmak yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, asla harama bulaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın göğsu görmek mutlulukların yarım kalacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada erkekte kadın göğsü görmek hayallerin gerçekleşeceğine, mevkie edineceğine delalet eder.

Rüyada göğsü süt dolu kadın görmek en büyük acılarının dineceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göğsü olmayan kadın görmek herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, iyi huylar edineceğine delalettir.

Rüyada tek göğsü olmayan kadın görmek huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, hep onlara layık olmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada kadın göğsü görmek ihya kötü ve zor günler yaşayacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadın göğsü görmek barış ve sevgi içinde olacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments