Rüyada kadının asker kıyafeti giymesi

Rüyada kadının asker kıyafeti giymesi uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada kadının asker kıyafeti giymesi gördüyseniz:

  • Kararınızı vermeden önce, duygularınızı sakin şekilde gözden geçirmeniz gerekiyor.

Rüyada kadının asker kıyafeti giymesi parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine delalettir.

Rüyada bir kadının asker kıyafeti giymesi hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına işaret eder.

Rüyada kadinin asker kıyafeti giymek çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, malında azalmaya delalettir.

Rüyada hamile kadının asker kıyafeti giymesi hayatı boyunca rahat yaşayacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına delalettir.

Rüyada asker olmak asker kıyafeti giymek malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker kıyafeti giymesi endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asker kıyafeti giymek bayan kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına tabir olunur.

Rüyada asker kıyafeti giymek ihya istediği evde oturacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments