Rüyada kafasının yara olduğunu görmek

Rüyada kafasının yara olduğunu görmek sağlığının da yerine geleceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, yağmur yağmamasına, mal ve para biriktireceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafasının yara olduğunu gördüyseniz:

  • Romantizm artıyor, sevdiğiniz bir kişiyle özel paylaşımlarınızı arttırmanız ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada kafasının yara olduğunu görmek sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, en doğru şekilde öğreneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kafasının yara olduğunu görmek fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, şansının kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada kafasının ortasının kel olduğunu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada kafasının delik olduğunu görmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada birinin kafasının kel olduğunu görmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kafasının kel olduğunu görmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafasının yarısının kel olduğunu görmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafasının bir kısmının kel olduğunu görmek iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, rahat bir döneme girileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments