Rüyada kanatlı uçan böcek görmek

Rüyada kanatlı uçan böcek görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, eline büyük paralar geçeceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada kanatlı uçan böcek gördüyseniz:

  • İş ilişkileriniz sizi bile şaşırtacak derecede düzelebilir.

Rüyada kanatlı uçan böcek görmek bekarsa evleneceğine, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada uçan kanatlı böcek güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, kötü bir habere veya tehlikeye rivayet etmektedir.

Rüyada uçan kanatlı kedi görmek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada uçan kanatlı beyaz at görmek iş hayatında terfi alınacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına alamet eder.

Rüyada kanatlı uçan yılan görmek çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanatlı böcek sokması ihanet göreceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kanatlı böcek görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına tabir olunur.

Rüyada uçan beyaz kanatlı at görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments