Rüyada kapıları süpürmek

Rüyada kapıları süpürmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada kapıları süpürmek gördüyseniz:

  • İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada kapıları süpürmek kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıları açık ev görmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına yorulur.

Rüyada korkup kapıları kilitlemek işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, hayatının güzelliği için her gün allah’a şükredeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapıları kilitlemeye çalışmak şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada anahtarla kapıları açmak saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine yorulur.

Rüyada kapıları kapalı görmek dileklerin yerine geleceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına yorulur.

Rüyada evinin kapiları değişmiş yenikapi aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına yorulur.

Rüyada kapıları kırmak geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments