Rüyada kapıların kapandığını görmek

Rüyada kapıların kapandığını görmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapıların kapandığını gördüyseniz:

  • İş konularında ciddi bir karar vermeniz gerekebilir.

Rüyada kapıların kapandığını görmek bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine delalet eder.

Rüyada kapıların kırılması sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıların kilitlenmemesi fenalıkta bulunmaya, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına delalettir.

Rüyada kapıların beyaza boyanması huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada kapıların açılıp kapanması duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada kilitli kapıların açılması dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, her şeyin yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada kapıların açılmaması işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine inanılır.

Rüyada kapıların boyanması çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, nitelik ve farklılık geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments