Rüyada kardeşini hasta görmek

Rüyada kardeşini hasta görmek bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kardeşini hasta gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır.

Rüyada hasta kardeşini görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına inanılır.

Rüyada kardeşini hasta görmek evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine işarettir.

Rüyada kardeşini hasta yatağında görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kardeşini yatakta hasta görmek allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine delalettir.

Rüyada hasta kardeşini kucağında taşımak onunla iyi bir geçim içinde olacağına, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş kardeşini hasta görmek özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşini hasta görmek ne anlama gelir mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasta olan kardeşini görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.